Sofi&Sofi ile 34 Bedenden 54 Bedene

146

Sofi&Sofi Yaz Koleksiyonu doğallığı, saflığı, sadeliği ve şiirselliği anlatıyor.

Büyük beden markası olarak ilk koleksiyonunu geride bırakan marka bu koleksiyon itibari ile herkese hitap ediyor. Koleksiyon, 34 bedenden 54 bedene kadar her modeli görebileceğiniz tasarımlardan oluşuyor. Toprak tonlarında yırtmaçlı pantolon yine aynı tonlarda kruvaze elbise ile sade güzelliği yansıtıyor.

Günbatımı turuncusunda viskoz elbisenin, ten renginin tozpembe piliseli kumaşla birleştiği tulum koleksiyona romantik bir şıklık katarken egzotik çiçek desenli elbise ve kimonalarıyla tatil havasını gündelik hayatımıza taşıyor.

Koleksiyonun doğal bütünlüğü kumaşlarında da kendini gösteriyor. Doğal lifli kumaşların kullanıldığı koleksiyonda keten ceket takımlar, ipek gömleklerin çiçek desenli kuplarla birleştiği asimetrik kalıplar, viskoz ve kupranın kullanıldığı gece elbiseleriyle yaz sezonunda özel günlerinizde sizinle. Markanın yaz koleksiyonu kuruluş felsefesi olan beden olumlama hareketinden doğan modanın ve güzelliğin ideal kabul edilmiş beden ölçüleriyle sınırlı olmadığı o dünyaya götürüyor bizi.

Koleksiyon beden ayrımı gözetmeden tüm bedenlere hitap ediyor. Herkesin varolduğu haliyle güzel olduğu anlayışıyla zamansız ve özenle oluşturulan kalıplarıyla Sofi&Sofi’nin Romantik Doğa koleksiyonunu www.sofiandsofi.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Özlem Üregül