Şifa İçin ThetaHealing® ile Tanışın

342

Çukurova Üniversitesi İ. İ. B. Fakültesi İşletme Bölümü ve Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nü bitirip 10”ar yıl kadar özel sektörde iş deneyimi kazanan Gülsün Özsan, sonrasında ailede yaşanan bir sağlık problemi nedeniyle bir şifalanma tekniği ile tanışır. Ardından, ThetaHealing® ile yoluna devam etmeye karar verir. Şifalandığı tekniği, keyif aldığı bir işe dönüştürür ve Kundalini ThetaHealing®’yi kurar. Gülsün Özsan, verdiği seminerler ve yaptığı workshoplarla daha çok kişiye ulaşma imkanı buluyor.

ThetaHealing®’in herkesin tanışması gereken bir şifa tekniği olduğunu dile getiren Gülsün Özsan, bu tekniğin detaylarını şu şekilde özetliyor:

Yeryüzündeki her şey kendine özgü bir ölçüde frekans yayar. Beynimiz bu frekansları alır ve iletir, tıpkı bir radyo gibi. İnsan dünyadaki her şey ile bir enerji alışverişi içindedir. Hatta öyle ki, bu enerjiler bedenimize kodlanır ve aynı şekilde evrende yankılanır. Beden ve çevre arasında karşılıklı bir iletişim vardır. Teta, beş beyin dalgasından biridir. Rüyanın ilk evrelerinde görülen, bilginin en kolay algılandığı seviyedir. Yaratım için kullandığımız dalga boyutudur.

Gülsün Özsan

ThetaHealing®, Vianna Stibal tarafından bulunan ruhsal, fiziksel ve duygusal bir meditasyon tekniğidir. Yaşam süresince geçmişten, genetik yollarla atalarımızdan ve ruhsal seviyelerden gelen olumlu ve/veya olumsuz blokajlarımızı bulmamızı ve zihnimizi ‘AN’da yeniden programlamamızı sağlar. Böylece, mutluluğumuzu engelleyen olayların kalkması ile bedenimiz ve zihnimizi şifalandırırız. Sezgilerimizi de geliştirip hayatımızı özgürce yaşamayı mümkün kılarız.

ThetaHealing®, beyin dalgası tetadayken kişinin özgür iradesi ile sözcük ve düşüncenin gücü kullanılarak yapılan olumlamalardır. Seans süreci bilinç açıkken yapılır böylelikle kişinin şifalanma sürecini izlemesi mümkündür.Kalpten geçen ve gerçekten istenilen hayatın rahatlıkla şekillenebileceğinin mümkün olduğunu bilmek herkesin hakkıdır.

Sizlere de aynı farkındalığı sağlamak ve hayatta anlam verilemeyen blokajları çözümlemenin, hayatı planlayarak yönetmenin ve içimizdeki güzellikleri keşfetmenin nasıl mümkün olduğunu aktarmak isterim.

📞+90 (537) 567 27 20

Bize Ulaşın