Sevgilinizi Camper’la Şımartın

160

Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan Camper, Sevgililer Günü için sevdiğine özenle düşünülmüş bir hediye arayışında olanların kurtarıcısı olacak. Bu sezon dünya ayakkabı modasında öne çıkan casual ayakkabılar, sneakerlar ve botlara ikonik tasarımlarıyla benzersiz görünümler kazandıran Camper, şıklığı ve konforu bir arada yaşatmaya devam ediyor.

Günün her saatinde şıklık ve rahatlıktan ödün vermeyen ve farklılığı tercih edenlerin gözdesi Camper, zorlu mevsim şartlarındaki su geçirmeyen dış tabanları, güçlü dikişlerin sunduğu sağlam yapısı, kışlık astarıyla ekstra sıcaklık sağlayan bot seçenekleriyle sevdiğinizin sıcacık bir kış geçirmesine yardımcı olacak.

Ayakkabı modasında rahatlığın öne çıkmasıyla yükselen bir trend haline gelen sneakerlar ise sevgiliniz için en ideal hediye seçeneklerinden…

Moda dünyasında trend haline gelen rahatlığın yükselişini ayaklarda temsil eden sneakerlar, sevdiğinize gün boyunca şıklığı ve konforu her adımda hissettirecek. Kadın ve erkeklere güçlü tutuş özelliği, hafiflik ve esneklik sunan modellerinde her tarza uygun stiller sunan Camper, sevdiğinin şıklığını korumak isteyenlere özel ful deri opsiyonlu silüetler, sportif çiftlere özel neopren çoraba sahip, spor multi-materyalli seçenekleriyle çözüm ortağı olacak.

Şıklığını her daim korumak isteyen kadınlara özel, kadınların güçlü karakterini sofistike aynı zamanda 2019’un trendi kalın topukla yansıtan ve yumuşak deriden hazırlanan Thelma casual ayakkabılar da, Sevgililer Günü için spor-şıklığı birarada tercih edenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Soğuk kış günlerinde hem sizin, hem de sevgilinizi sıcacık tutacık tasarımlarıyla Camper, mağazalarında sizleri bekliyor!