Sevdiğinize Özel Bir Deneyim Hediye Etmek İster misiniz?

195

Maldivler’de gerçekleştirilen World SPA Awards’da Master Detox programı ile ‘’Worlds Best Detox Programme of 2018’’ ödülünü alarak alanında uzmanlığını bir kez daha taçlandıran The LifeCo; well-being merkezlerinde kendine ve sağlığına önem veren, yaşam kalitesinden ödün vermeden iyi yaş almak ve gençlik enerjisini yaşam boyu korumak isteyenleri eşsiz bir doğa içinde özellikli programları ile ağırlıyor.

Günümüz yaşam koşullarında; yoğun iş hayatı,  uzun çalışma saatleri, hareketsizlik, trafik, stres, sık seyahatler ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları hem yaşam kalitenizi hem de kendinize ve ilişkinize ayırabildiğiniz kaliteli zamanı ciddi şekilde etkiliyor.  The LifeCo özel olarak hazırladığı avantajlı “Couple Detoks” programı ile günlük hayatın toksinlerinden bedensel ve ruhsal olarak arınmayı, SPA terapileri ile keyifli vakit geçirmeyi sağlıyor. Hollywood yıldızlarının arınmak üzere yılda en az iki kez ziyaret ettiği The LifeCo well-being merkezlerinden birinde, arkadaşı veya sevgilisi ile birlikte bir detoks programına katılmak; arınmak, yenilenmek, enerji depolarken kendini yoğun bir bakıma almak isteyen misafirler ‘’Couple Detoks’’ programına kapsamında iki kişi yerine tek kişi fiyatı ödüyor.

Sevgililer Günü’ne en özel hediye…

Sevgililer Günü’ne özel olarak The LifeCo’nun Bodrum ve Antalya merkezlerinde geçerli olan program Şubat ayı sonuna devam ediyor.  The LifeCo’da detoks veya sağlıklı beslenme programlarından birini seçebileceğiniz programlar; master detoks, yeşil salatalı detoks, yeşil sıvı detoks, anti-aging sağlıklı beslenme, düşük kalorili sağlıklı beslenme ve ketojenik sağlıklı beslenme programlarından oluşuyor.

Çiftlere stresten uzak, başa başa ve huzur dolu bir ortamda kış sezonunun yoğun temposuna kısa bir mola vererek yenilenme imkanı tanıyan ‘’Couple Detoks’’ programı; kısa sürede hücre yenileme, toksinlerden arınma, konsantrasyon artışının yanı sıra kilo kontrol ve karaciğerin yoğun destek ile dinlenmesini sağlıyor.

The LifeCo gün; sabahın erken saatlerinde ferah ve iyot kokulu deniz havasında uzun bir yürüyüş ile başlıyor. Keyifli bir yürüyüşü anda kalmayı ve kişinin kendini dinlemesini sağlayan yoga seansı takip ediyor.  İhtiyaç doğrultusunda program öncesinde uzmanlar tarafından belirlenen detoks veya beslenme programı kapsamındaki sağlıklı ve düşük kalorili öğünler, juice’lar ve gıda takviyeleri kişiye gün boyunca özel olarak servis ediliyor. The LifeCo’nun beslenme programları eşliğinde bedenin ihtiyaçlarına yönelik, onarıcı programlar ve terapilerle; oksijen terapi, turbosonic titreşim terapi, luminette ışık terapi ile bedenin, zihnin ve ruhun program boyunca yoğun şekilde rahatlaması ve yenilenmesi sağlanıyor. The LifeCo well being merkezlerinde arınma ve yenilenme programlarının tamamı; sağlıklı yaşam tutkunlarının yaşam tarzına büyük katkı sağlayacak eğitim seansları, film gösterimleri ve belgeseller ile destekleniyor.