Rabia Kurşun’dan Zamansız Parçalar

138

Maskülen tarzı ve dinamik koleksiyonuyla Rabia Kursun kadını yeniden yorumluyor.

Abartıdan uzak ama şık olmak isteyen kadınlar için tasarlanan feminen maskülen tarzdaki ceketler, yeni sezonda klasik tüvit kumaşlarda form buluyor. Zamansız stil ile form bulan ceketler modern esintileri ile nostaljik dokunuşlarla buluşuyor. Siyah rengin cazibesi, lacivert tonlardan gri tonlara geçiş yapıyor.

Kaşmir ve yün kumaşların sıcaklığı 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonunda dış giyimde zamansız şıklık yakalamak isteyen kadınların gardıroplarına girmeyi hedefliyor, siyah renk natürel tonlardaki kürkler ile buluşuyor. Nötr renklerden siyah ve gri koleksiyonda Dış giyimde sıcak camel rengi öne çıkarken, cameldan koyu kahve tonlarına geçiş yapılıyor.

Rabia Kurşun, vizyonu hızla değişen ve çabuk tüketilen şu anki moda endüstrisinde zamansız parçalar tasarlayarak kadınların gardıroplarında uzun yıllar kalmayı hedefliyor. Bunu özenle seçilen kumaşlar ve titiz işçiliği ile dünya markaları kalitesinde ürünler yaparak hak ediyor. Deri materyali, Rabia Kurşun tasarımlarının olmazsa olmazı, bu sezonda aynı tonlardaki kürkler ile birleşerek form buluyor, deri ceketleri kloş ve kalem etekler ile kombinleniyor.