Koç Topluluğu Çalışanları Bowling Turnuvası’nda Buluştu

344

Koç Topluluğu Spor Şenlikleri kapsamında bu yıl 30’uncusu düzenlenen Bowling Turnuvası gerçekleşti.

Play Bowling Salonu’nda yapılan turnuvada adeta heyecan fırtınası esti. Koç Topluluğu’nun farklı şirketlerinde görev yapan personellerin katıldığı turnuvada, sporun kaynaştıran, bütünleştiren ve dostluk duygularını pekiştiren yönü ön plana çıktı.

Şirket çalışanları arasındaki ilişkileri güçlendirmek ve birlikte hoşça vakit geçirip moral depolamalarını sağlamak amacıyla düzenlenen turnuvaya 5’er kişiden oluşan 40 takım halinde toplam 200 kişi katıldı.

Koç Topluluğu Spor Şenlikleri Başkanı Adem Abacı, turnuvaya, sonunda yaptığı açıklamada, Koç Holding’in bu yıl 30’ncusunu düzenlediği turnuvanın Türkiye genelinde 6 farklı bölgede gerçekleştiğini bildirdi.

Turnuvanın Adana bölgesindeki bowling turnuvası için Optimum’u tercih ettiklerini belirten Adem Abacı, “Koç Topluluğu’nun spora verdiği destek herkes tarafından biliniyor. Bu büyük organizasyonu her yıl çalışanlar heyecan içinde bekliyor” dedi.

Adem Abacı, Türkiye’deki 6 bölge başkanlığının yanı sıra İstanbul ve yurtdışından çalışanların da katıldığı turnuvanın heyecanlı geçtiğini belirterek, “Otokoç, Birmot, Arçelik, Yapı Kredi, Düzey Pazarlama, Opet, Tüpraş şirketlerinin çok değerli çalışanlarının katılımı ile bu organizasyonu yapıyoruz. Bu kapsamda, futbol, basketbol, bowling gibi spor dallarında etkinliklerimiz oluyor Bunlardan sonra yarı final ve final müsabakaları olacak” diye konuştu.