Kahve ve Kitap Kokusu Sizi Huzura Davet Ediyor… “Film Kütüphanesi”

446

Şehrin koşturmacasından ve gürültüsünden biraz olsun uzaklaşıp, kahve ve kitap kokusuyla insanların kendilerine zaman ayırabileceği bir mekan olmuş Film Kütüphanesi…

Kuzey Adana’nın gözde yeri olan Uğur Mumcu Bulvarı’nda kendine özgün konseptiyle sizi içine çeken Film Kütüphanesi’nde herkes kendinden bir şeyler bulma şansına sahip. Ofis ortamından sıkılan ve dizüstü bilgisayarı ile birlikte çalışmak için farklı bir yer arayanlar, sınavlarına hazırlanan öğrenci grupları ya da kahvesini yudumlarken kitap okumak isteyenler için tüm hizmet ve tasarım altyapısı şekillendirilmiş.

Son dönemde kitap-kafe konseptiyle kurulan kafelere ilgi gün geçtikçe artmakta. Film Kütüphanesi, bu tarz konseptleri bir seviye aşarak kapsamını genişletmiş. Film Kütüphanesi’nin zengin kitap arşivinde kendinizi kaybederken geniş ve lezzetli menüsüyle de günün her saatini keyfe dönüştürebilirsiniz. Menüdeki birbirinden leziz tatlar arasında Bal Kabaklı Cheesecake’e ayrı bir parantez açmak isterim. Bugüne kadar yediğim cheesecakeler arasında çıtayı çok daha yukarılara taşımış. Bu lezzeti deneyimlemeden mekandan çıkarsanız pişman olursunuz.

Özetle tarif etmek gerekirse Film Kütüphanesi; sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebileceğiniz, kendiniz ile baş başa kalabileceğiniz, farklı lezzetler deneyimleyebileceğiniz, yorucu ve monoton hayatın içinden sıyrılarak işlerinizi keyifle yürütebileceğiniz konsept ile misafirlerini ağırlamakta. Güler yüzlü hizmet eminim sizleri de şımartacaktır.