İsmail Haznedar ile Melek Yatırımcılık Semineri

205

Girişim Hareketi Adana Seyhan Şubesi İsmail Haznedar’ı ağırlıyor.

Girişim Hareketi Kurucusu İsmail Haznedar Adana Seyhan Şubesi’nin etkinliğinde katılımcılara Melek Yatırımcılığı anlatacak. Girişim Hareketi Türkiye İcra Kurulu Üyesi / Girişim Hareketi Adana Lider Direktörü Sina Yağmur etkinliğe dair şunları söyledi; “Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.”

5 Nisan Cuma günü 18-20:30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğe Keller Willams Klikya ev sahipliği yapacak.

Etkinlik Hakkında: Girişimcilik alanında yatırımları yaygınlaştırmak amacımız doğrultusunda yatırımcıları bilinçlendirmek ve Türkiye’de yeni melek yatırımcılar çıkarmak için yatırım konusuna odaklanacak seminer, potansiyel melek yatırımcıları bilinçlendirmek konu hakkında farkındalık oluşturmak, melek yatırımcı sayısını artırmak, girişimcilerin süreç hakkında bilgilenmesini sağlamak ve bu sayede daha fazla girişimcinin desteklenmesini hedeflenmektedir. Seminerde aşağıdaki konulara yer verilecektir:

• Melek Yatırıma Genel Bakış

• Yatırım Süreçleri ve Konumu

• Bireysel Katılım Sermayesi (BKS)

• Nasıl Lisanslı Yatırımcı Olunur?

• Girişimci Değerlendirme ve Yatırım Kriterleri

Konuşmacı: İSMAİL HAZNEDAR | Girişim Hareketi Kurucusu ve Ülke Direktörü Konuşmacı Hakkında: İsmail Haznedar, büyüyen işletmelere yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Stratejik İşler firmasının Kurucu Başkanı’dır. 2010 yılında Türkiye’de Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği başkanlığını yürüten İsmail Haznedar, 2011 yılında seçildiği JCI Yönetim Kurulu sonrasında 2015 yılında JCI Dünya Başkanı olarak görev yapmıştır. ODTÜ İşletme mezunu olan İsmail Haznedar, Pazarlama alanında Yüksel Lisans derecesini tamamlamış ve Yönetim Organizasyon alanında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Alanındaki en eski ve köklü kuruluş olan Strategic Planning Society (SPS)’nin onursal üyesi, Türkiye temsilcisi olan Stratejik Planlama Derneği’nin de kurucu başkanıdır. Akredite Danışmanlık (CMC) ve uluslararası eğitimleri ile Certified National Trainer (CNT) belgesi sahibidir. Son on yıldır, pek çok farklı kurumun davetlisi olarak, eğitimler ve konuşmacı olarak paylaşımlarda bulunmakla birlikte, yine büyüyen işletmeler, üniversiteler, STK’lar ve kurumlar için strateji, liderlik ve girişimcilik odaklı danışmanlık çalışmalarını, gelişim ve eğitim projelerinin yürütücülüğü görevini almıştır. Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği ve Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre Üyesi, Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) Üyesi ve JCI Senatörüdür. Makedonya doğumlu olan İsmail Haznedar, İngilizce konuşabilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İsmail Haznedar