İçindeki Engeli Tanı

105

Girişim Hareketi, deneyim sahibi kişiler ile bu yönde deneyim kazanmak isteyen ve kendi işlerini kurmak, ancak nereden başlayacaklarını bilemeyen girişimci adaylarını buluşturmaya devam ediyor.

Girişim Hareketi Adana Seyhan Şubesi, “İçindeki Engeli Tanı” seminerinde Profesyonel Koç, Takım Koçu ve Eğitmen Deniz Balıkçı’yı ağırlıyor. Seminer hakkında bilgi aldığımız Girişim Hareketi Türkiye İcra Kurulu Üyesi / Girişim Hareketi Adana Lider Direktörü Sina Yağmur, “Her birey içinde kendi potansiyelini taşır. Yansıttığımız ve sergilediğimiz performans ise duruma ya da koşullara göre değişkenlik gösterir. Bu seminerle birlikte amacımız; bireylerin mevcut potansiyellerinin tamamını performansa dönüştürmelerini sağlayacak bir farkındalık elde etmelerini sağlamak. Seminer süreci boyunca, bizi durduran hatta engelleyen iç ve dış sesleri fark ederek; potansiyelimizin tamamını performansa çevirebilmek için çeşitli araç ve teknikleri öğrenip deneyimleyeceğiz” dedi.

27 Şubat Çarşamba günü 19:00-21:30 saatleri arasında Keller Williams Klikya’da gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz. http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Deniz Balıkçı Hakkında: 

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Deniz Balıkçı, profesyonel iş hayatına; 2011 yılında İzmir’de, Edak Ecza Kooperatifi’nde İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim departmanında başladı. Burada çalıştığı süre boyunca iştirak şirketlerde İnsan Kaynakları iş süreçlerinin oluşturulması ve Kalite çalışmaları adına çeşitli süreçlerin oluşturulmasında görev aldı.

Sabancı Holding kuruluşlarından SASA Polyester Sanayi A.Ş.’de İnsan Kaynakları departmanında, işe alım, eğitim, performans yönetimi, kariyer yönetimi ve iletişim süreçleri de dahil olmak üzere tüm İnsan Kaynakları Fonksiyonları içerisinde görev aldı.

Daha sonra sektör değiştirerek yaklaşık bir yıllık bir süreçte TED Adana Koleji bünyesinde Kurumsal İletişim ve Stratejik Yönetim çalışmalarını yürüten Deniz Balıkçı, kurumsal iş hayatını sonlandırarak koçluk süreçlerini aktif olarak yürütmeye devam etmektedir.

Bölgedeki ilk koçluk okulu olması ile öne çıkan PİN Akademi Koçluk Okulu’nun kurucu ortağı olarak, Association for Coaching bünyesinde akreditasyona sahip koçluk eğitimleri vermeye ve alanında yetkin koçlar yetiştirmeye devam etmektedir.

Koçluk bakış açısını derinleştirmek üzere aldığı Takım Koçluğu ve Points of You eğitimleri ile birlikte, tasarladığı eğitimlerde katılımcıların deneyimleyerek öğrenme süreçlerini derinleştirmeyi hedeflemektedir.

Koçluk şapkası altında almış olduğu eğitimlerle hem bireylere hem takımlara hem de kurumlara koçluk desteği vermekle birlikte, koçluk okulundan mezun olan koçların gelişim süreçlerinde onlara mentorluk da yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk projeleri ile üniversite öğrencilerinin kariyer süreçlerine de destek olan Deniz Balıkçı, aktif olarak koçluk süreçlerini yürütmeye devam etmekte ve Adana’da yaşamaktadır.