Garaj Günleri Başlıyor

132

Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi ziyaretçilerini, şenlik havasında indirim günleriyle karşılamaya hazırlanıyor. Seçkin markaların sezon ve mevsim sonu indirimlerinin yanı sıra, stok fazlası ve outlet ürünlerini “çılgın” fiyatlarla satışa sunulacağı Garaj İndirim Günleri, 22 Şubat ile 10 Mart tarihleri arasında konuklarını ağırlayacak.

AVM’nin eksi 1’nci kat Migros market girişi kapalı otoparkında gerçekleşecek Garaj İndirim Günleri, ziyaretçilere alışveriş şenliği yaşatacak. AdL, Altınyıldız, Centone, Derimod, Dufy, Greyder, İmza, Karaca, Kemal Tanca Kğılı, Madame Coco, Morven, Puma, Ramsey, Schafer, Süvari, Tudors ve İnstreet gibi en çok tercih edilen markalar yer alacağı Garaj İndirim Günlerinde “dev indirimler” ziyaretçilerin yüzünü güldürecek.

Ulusal ve uluslararası seçkin markalar, 22 Şubat’ta başlayıp, 10 Mart’a kadar sürecek Garaj İndirim Günleri kapsamında, konfeksiyondan ev tekstiline kadar birçok ürünü sezon ve mevsim sonu indirimlerinin yanı sıra, stok fazlası ve outlet ürünleri “çılgın” diye tabir edilebilecek fiyatlarla satışa sunacak.