Bu Güzellikleri Keşfetmek İçin “KARNAVALA ERKEN GELİN!”

215

Bu sene 7’nci kez düzenlenecek Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı hazırlıkları tüm hızıyla sürmekte. 

Geçtiğimiz sene Adana sokaklarında 1 milyondan fazla kişinin Karnaval coşkusunu yaşadığı muhteşem bir organizasyon gerçekleşti.

Sizlerden gelen soru ve önerilerden de gördüğümüz kadarıyla, kimi katılımcılar Karnaval’ın doruk noktasına çıktığı hafta sonunda Adana’da olmayı tercih ederlerken, kimi misafirlerimiz de daha sakin olan Karnaval öncesindeki günleri tercih etmekteler.

Sizlere tavsiyemiz; #Karnaval’a erken gelin, her iki ortamın da keyfini çıkartın!

Bu yıl resmi açılışımız 6 Nisan 2019 Cumartesi günü yapılacağından, sizlere tavsiyemiz 1-7 Nisan tarihleri arasında Adana’da olmanızdır. Böylece; 3-4 Nisan tarihlerinde başlamış olan etkinliklerle birlikte, nispeten daha sakin olan Adana sokaklarının keyfini çıkartabilir, 5-7 Nisan tarihlerinde ise Karnaval coşkusunun zirveye çıktığı sokak eğlencelerine katılabilirsiniz.

Ayrıca; #Adana’ya gelmişken, Adana civarında gezilecek yerleri de ziyaret etme şansı yakalayabilir, birçok yakın yeri keşfedebilirsiniz… Örneğin; doğa harikası Kapadokya Adana’ya arabayla sadece 2,5 saat uzaklıktadır… Tarih zengini Tarsus yarım saat mesafededir. Tarihte bilinen ilk kilise olan Saint Pierre Kilisesi ve Mozaik Müzesi’ni görebileceğiniz Antakya sadece 2 saat mesafededir.

Daha detaylı bilgi için www.nisandaadanada.comadresimizi inceleyebilirsiniz.

Hadi o zaman! Nisan’da Adana’da, erkenden buluşmaya!