3 Parçayla Sadece An’da Kal

212

Sizi “görünür” kılan “burada” yapan sadece bu 3 parça, o zaman bir de bunu düşünme… 

“Stay in The Present” koleksiyonu deriye aşık keskin hatlara, feminen tavra, sıra dışı yaklaşımlara çok yakışan siyah ve taba renk üzerine kurulu. 

Deri süet ve 1. sınıf peluşun hakim olduğu Koleksiyon, pantolon, aksesuarlı bluz ve peluş kabanlardan oluşuyor. 

Didem Ellialtı’nın tasarladığı Koleksiyon, tüm ilhamını Zihinsel yorgunluktan sizi kurtaracak An’da kalma felsefesinden alarak sizi “görünmek” için düşünmeden anı kaçırmamayı sunuyor. 

Sadece deri değil, sadece pantolon değil…

Sizi “görünür” kılan “burada” yapan tasarımlar…

Koleksiyonda, deri ve süetin iç içe geçtiği yüksek bel patchwork pantolonlar öne çıkıyor. Feminen bağcıkların, çapraz düğmelerin kullanıldığı derinin yumuşak strech dokusuyla aşağıdan yukarıya anında kayarak vücudu saran fit cut tasarımlar, ben varken ihtiyacınız olan diğer her şey zaten çok kolay iddiasını taşıyor.

Koleksiyonda, iddialı kırmızıdan parlak vizon rengi asil hakiye, bordodan grinin tonlarına ve markanın imza rengi olan siyah ve kahverenginin feminite sunan asiliğinden oluşuyor.

Bir de bunu düşünme hadi hemen giy ve çık frekansındaki yumuşak ve basic dokulu bluz tasarımlarında da detay olarak deri ve süet britler öne çıkarken düğme ile de son dokunuşlar yapılmış. 

1. sınıf polyester kürk, gerçeğinden daha cooldur…

Ve tabi ki feminitenin sırtını dayamaya bayıldığı maskülen enerji de 1. sınıf polyesterden üretilen dış giyim peluş tasarımlarda hayat buluyor.

Tasarımcının, dış giyim için seçtiği kesimler belde biten fit cut yumuşacık peluşların yanı sıra deri ve vegan tay tüyünün ağırlıklı olduğu daha geniş kesim peluş kaban ve montlardan oluşuyor. 

D i P R O J E C T, 3 parçayla sadece an’da kalman için seni çağırıyor. Şu anda deri ve bluz koleksiyonu Galeries Lafayette mağazasında satılıyor.

Didem Ellialtı